Psíky na adopciu

Tieto psíky čakajú na svojho majiteľa, ktorý ma dobré srdce a chce si vziať svojho miláčika k sebe a dať mu pocit domova, lásky a starostlivosti.

 

Mišo

Mišo, je milej povahy ale za to veľmi hyperaktívny. Rád behá, preto majiteľ by určite mal mať veľkú záhradu, ktorá je dobre oplotená, aby Miško neušiel. 🙂  

Ajda

Ajda, je trochu plachá. Rada sa túli k niekomu, kto by ju mal rád. Ak by sa našiel majiteľ, ktorý by si Ajdinku vzal, tak bude iste spokojný a ona s majiteľom tiež.  

Pegy

Pegy (2 roky) - sestra Megy.  

Rono

RONO (4-5r.)- Keby vedel rozprávať, určite by sa vyžaloval na všetkých tých ľudí, ktorí mu kedysi ublížili. Bol tak zúfalý, že útulok vlastne našiel sám - jedného dňa stál pri bráne, a dal nám ľuďom ešte šancu...Psia pamäť je rovnaká ako ľudská...

Lola

Lola (9 rokov) mala jedným časom domov v obci Podhorie, kde bola týraná pre jej vázor v tvári, čo si mysleli, že cerí zuby na majiteľa, ale pravdou bolo, že takýtmto spôsobom vyjadruje radosť.  

Megy

Megy (2 roky) - ktorá je neoddeliteľnou súčasťou jej sestry Pegy. Všade sú spolu, tak by bolo veľmi milé od ľudí, keby si ich vzali a dali im pocit bezpečia, pre obe.  

Miška

Miška (5 - 6 rokov)- veľmi nádherná, inteligentná ale dosť hyperaktívna sučka, ktorá by bola rada v rodinnom dome, s veľkou záhradou, kde by svoju aktivitu mohla vybehať 🙂 Je skvelý spoločník aj na dlhšie trasy.  

Nika

Nika (2-3 roky)  

Biba

Biba - súkromná, ktorá nie je na adopciu!